ТІНА КАРОЛЬ & KACHOROVSKA ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ СПІЛЬНУ ЛІНІЙКУ

ТІНА КАРОЛЬ & KACHOROVSKA
ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ СПІЛЬНУ ЛІНІЙКУКолаборації у світі моди - це досить таке популярне явище. Одні із них слугують продуманою рекламною акцією, інші з'являються в якості експерименту, деякі вийшли в рамках соціальних проектів. Не всі творчі тандеми можуть похвалитися повторною співпрацею, якій сприяють спільна філосовія і вдале партнерство між двома сторонами.Проте сьогодні мова йтиме не про дебютний дует, а вже про злагоджене співробітництво між одною із найефектніших українських співачок України Тіни Кароль з таким популярним брендом у сегменті взуття, як Kachorovska.


 
Цей прекрасний жіночий дует дійсно став мега популярним серед шанувальників. Про це говорять три лінійкі, які були презентовані раніше. Чергова четверта спільна колекція припала на останній місяць 2021 року і це частково відобразилося на її характері. Нова лінійка представлена босоніжками та сабо, прикрашеними розкішними перлинами та оздоблені чорним сатином. Хоча дана колекція скоріше літня, ніж зимова, проте вона ідеально пасуватиме святковим новорічним вечіркам та урочистим заходам.
 
 
Авжеж і цього разу до дропу уввійшли бестселери, що так полюбилися клієнтам бренду: надзвичайно зручна колодка, виконана на відомій італійській мануфактурі. Елегантність та розкіш, сяйво та шик - нова колекція чарує своїм віртуозним виконанням та надихає виглядати вишукано і блискуче кожну власницю чарівних моделей.