ТКАНИНА ВМІЄ ГОВОРИТИ КОЛЕКЦІЯ BOBKOVA "МРІЯ"

ТКАНИНА ВМІЄ ГОВОРИТИ
КОЛЕКЦІЯ BOBKOVA "МРІЯ"
 
 
Єдина і заповітна мрія українців зазвучала по-новому у колекції Крістіни Бобкової. У своєму одноіменному бренді талановитий дизайнер розкриває стан душі сьогодення у образах, які інтерпретують настрої наших прекрасних жінок, що зіткнулися з війною.
 
 
Тканина тихо проголошує всі чесноти українок: сміливість та вольовий характер у костюмах мускулінного фасону; маневрування між жіночність та рішучістю у дуеті кружева й щільної тканини; черпання сили у своєму корінні через адаптацію традиційної народної сорочки до сучасних трендів.
 
 
Нова колекція лейблу із світлою назвою «Мрія» була презентована на Berlin Fashion Week та отримала свої схвальні відгуки і стала черговою сходинкою на шляху популяризації українських брендів закордоном.
 
 
Окремо слід приділити увагу особливостям створення лінійки у військовий час, коли перебої з електроенергією та небезпека крокували поруч із всіма підприємствами, що продовжують свою роботу у цей напружений і складний для країни час. Особливості періоду розробки одягу наклали свій відбиток на процесі: вироби створено із залишків тканин попередніх колекцій, ручна робота майстерно поєднала усі компоненти, народивши нові імпровізаційні композиції та стала яскравим прикладом умінню бути винахідливими та креативними за будь-яких обставин.