Топ 5 українських етнобрендів

ТОП 5 УКРАЇНСЬКИХ ЕТНОБРЕНДІВ
 
 
Вона - вільна і незалежна, прекрасна і багатогранна, сильна і цілеспрямована, у скількох піснях краса її оспівана, скільки художників малювала її портрет, скільки письменників увіковічили її часопис.
Сьогодні їй виповнюється 30! Ще зовсім юна і повна енергії та натхнення.
Вона - це Україна!..
 
 
Вона давно обрала свій стиль, який нитковидними  стежками, прокладає узори на її одязі. Вона створила свою неповторну і оригінальну мову дизайну і традиційно йому слідує - стиль української вишивки. Її майстрині прославляють її унікальний образ на світових подіумах. І сьогодні ми поговоримо про найупізнаваніших і найтоповіших українських брендах, які продовжують традиції аутентичного українського стилю у своїх колекціях. 
 

Колекція дизайнера Юлії Магдич
 
Відкриває наш шорт-лист топових етнобрендів України Юлія Магдич. Саме її етно-Fashion стрімко набрав популярності в Україні і далеко за її межами. В її пишнобарвних квітчастих сукнях красуються відомі селебритіс:  Тіна Кароль,  Оксана Осадча, Оля Полякова, Джамала та багато інших зірок українського шоу-бізнесу, а також модні тредсеттери з усього світу. Особливість колекцій Юлі Магдич - це сучасна інтерпретація українських традицій.
 
Колекція етно бренду ''Зерно''
 
Етно бренд "Зерно" пропонує здебільшого елегантні образи вільного крою,  природної кольористики. Одяг із розкішної тканини завжди у моді, особливо, якщо його доповнити аксесуарами з етно мотивами: різнокольоровим намистом, сумкою з оздобленням із тисненням,  розписом чи різьбленням. Оксамитові сукні, спідниці, шаровари - все це створює святковий образ і ніколи не вийде із моди. Дизайнери бренду в своїх колекціях мають також вироби для холодних осінніх днів. Мова йде про  екстравагантні високі вовняні шапки і накидки з валяної вовни, традиційні гуцульські коцовані  та гуні.
 
Колекція бренду Kozzachka by Anya Ko
 
Далі продовжує наш огляд бренд, який відкриває багатогранність традиційного одягу України для європейців. Бренд Kozzachka by Anya Ko створює сучасний стильний образ для впевнених в собі українців і підкреслює їх чутливість та силу водночас. Анна Козак у своїх колекціях пропонує безперечні етнохіти -  яскраві та масивні намиста з дерева та металу, які доповнюють образ і привертають до себе увагу.
 
Колекція бренду "ЕтноДім"
 
Колекції, що викликають захват в Україні і за кордоном, одяг, який несе свій сакральний сенс у кожному кольорі ниток - все це про вироби бренду "ЕтноДім"Їх колекції - це поєднання сучасного дизайну зі стародавніми елементами. Модний дім приділяє велику увагу якості своїх виробів, саме тому вони вибирають тільки натуральні матеріали: домоткане полотно, батист, льон, поплін та шифон.
 
Колекція українського бренду SVITLO
 
І наостанок хочемо згадати про український  бренд SVITLO,  який популяризує старовинні візерунки та рідкісні техніки вишивання шовковою ниткою у своїх виробах. Одяг бренду підкреслює особистість і  її унікальність, адже родзинкою бренду є те, що його авторські наряди створюються лише в єдиному екземплярі. Не Можна не відзначити і експериментаторські ідеї, які часто втілює бренд у своїх образах. Ми говоримо про оригінальні етнообрази з елементами бохо і спорт шику.
 
 
Одяг - це найкращий спосіб самоідентифікації,  можливість створити незабутнє перше враження і розкрити характер і неповторність особистості. Всі ми хочемо бути справжніми, вільними і незалежними. І якщо ми не готові говорити про це, тоді за нас це зробить наш стиль і вбрання, яке  може гучно заявити про це оточуючим.