ТРАНСФОРМАЦІЯ ВІДЧУТТІВ БРЕНДУ KATERINA KVIT

ТРАНСФОРМАЦІЯ ВІДЧУТТІВ
БРЕНДУ KATERINA KVIT
 

Мода, як і живий організм, зазнає нових тенденцій та стилю під час змін та важливих подій. Як емоційний світ людини формує відношення до життя, так і мода є дзеркалом світогляду дизайнерів.
 
 
Український бренд KATERINA KVIT, готуючись презентувати свою колекцію осінь-зима 2023/24 на Paris Fashion Week,  прокоментував свої переживання та відчуття, інтерпретовані у новій лінійці.
 
 
Події, що вже понад рік турбують усіх українців і світову спільноту - війна з України з Росією, знайшли своє відображення в образах бренду. Переосмислення цінності одягу, надання йому інструментів прояву власної свідомості й чуттєвості, нових обрисів і задач через текстуру та форму, - ось про що говорить нова колекція лейблу.
 
 
Виконання виробів із натуральної шкіри в техніці подряпин та тиснень, розкриває стан сердець людей, що проживають війну зараз. Ілюзія шрамів та рубців на виробах, стриманість фасонів, спокійні відтінки одягу лінійки підкреслюють бажання знайти той баланс і рівновагу у повсякденності та бути в гармонії з собою.