ТВОРЧА КОЛАБОРАЦІЯ БРЕНДУ SIYAI ТА АЛЛИ БАРАНОВСЬКОЇ

ТВОРЧА КОЛАБОРАЦІЯ
БРЕНДУ SIYAI ТА АЛЛИ БАРАНОВСЬКОЇ

 


Чи існують у Вас непохитні принципи й правила? Такі, що часто обмежують Вас і не дають до кінця розправити свої прекрасні крила. 
Зануртеся у нову лінійку бренду Siyai та доторкніться до філософії вседозволеності й fashion свободи без шаблонів та з величезним вибором дій і емоцій. Будьте собою тут і зараз! Яскравою і скромною, любителькою класики і шанувальницею трендів водночас.
 
 
Нова колекція - це творча колаборація з Аллою Барановською, відомою інфлюенсеркою, засновницею мережі салонів Clipse і проєкту Clipse Beauty Box. В процесі партнерства були створено комфортні та зручні образи для базового гардеробу і неповсякденних заходів всіляких відтінків. Яскраві кольори та стримані базові тони, неонова палітра та класичний погляд на кольоропередачу.
 
 
Елегантні боді й безшовні гольфи, різноманітні трикотажні костюми на будь-який смак: брючні та зі спідницями міді й міні, кардигани й джемпери. Колекція стає нагадуванням, що кожен день ми можемо проявляти свою індивідуальність і перестати балансувати між красою, стилем і комфортом. Все може бути поєднано одразу - в один неперевершений трикотажний ансамбль капсули Siyai та Алли Барановської.