ТВОРЧИЙ СОЮЗ VALERY KOVALSKA x ЦУМ

ТВОРЧИЙ СОЮЗ
VALERY KOVALSKA x ЦУМ
 
 
Столиця України по праву може називатися центром моди і стилю. Саме тут щороку проводиться найочікуваніша fashion подія року Ukrainian Fashion Week. І саме до Києва багато сучасних українських дизайнерів прагнуть потрапити до найкращих шоурумів і торгових комплексів.
 
 
Сьогодні мова йтиме про найголовнішу шопінг локацію Києва - авжеж це ЦУМ. Після свого відкриття в оновленому вигляді у 2016 році ЦУМ активно співпрацює з українськими дизайнерами. Але на цьому його діяльність не завершується. Про особливі відносини із світом української моди говорять періодичні колаборації головного шопінг молу столиці з українськими брендами.
 
 
Цього разу він засвітився творчим союзом із VALERY KOVALSKA. Нова практична капсула FASHION Fall-IN - це своєрідні роздуми над стосунками діджитал-світу і реальності. Фантазії трьох емоцій: Rock'n'roll attitude, Sporty chic, High street знайшли свою інтерпритацію у 30 повноцінних образах лінійки. Яскраво і виразно заявляють про себе нові вбрання, в той же час їх можна легко поєднувати один з одним та завершити новостворений образ спеціально розробленими у рамках колекції панамами.
 
 
Найпопулярніші трендові позиції: бомбери, комфортний трикотаж, відверті боді та легінси - всі вони обіграні авторськими візерунками та принтами. Яскраво, життєстверджено і авжеж по-жіночому ніжно. Колекція, де кожен образ оживає і летить на зустріч своєму неповторному Я.