У СТІНАХ ЛАВРИ VIKTORANISIMOV AW21

У СТІНАХ ЛАВРИ
VIKTORANISIMOV AW21
 
 
Чи згодні Ви з тим, що кожен митець говорить на своїй мові: сукупність емоцій, відчуттів, творчих фантазій, спонтанних осяянь і внутрішня філософія. Особливе кодування своїх взаємовідносин із навколишнім світом находить себе у колекціях різних модельєрів. Можливо когось і спантеличить нова лінійка "МММ" Віктора Анісімова, але тут потрібен особливий fashion словник, який одразу розшифрує секретній код дизайнера.
 
 
Мистецтво, Музика та Мода! Ось три вагомі складові натхнення для кожного творця. Особливості колекції надає ще і її оригінальна презентація, яка відбулася у стінах Київської Лаври. Так званий творчий квартирник, де були присутні, окрім нової лінійки Віктора Анісімова, ще і відомі зірки шоубізнесу Тоні Матвієнко, LAUD, Даші Суворової і Сергія Асафатова та представлена експозиція львівського художника Олександра Романюка “Сутра сердця”.
 
 
Таку творчу, по-домашньому затишну подію, не могли пропустити і відомі люди країни. Серед присутніх гостей були помічені Гарік Корогодський, модельєр Олексій Залевський, засновниця бренду T|G Татьяна Чумак та дизайнер Костя Омеля.
 
 
Атмосфера колекції нагадувала буденність і стиль кам'яних джунглів міста. Тут панують комфорт, унісекс образи та речі-трансформери, які акцентують універсальність колекції. Адже саме зараз це шукають більшість людей. Комбінуючи елементи нової лінійки між собою, ми створюємо саме той зручний образ, до якого ми прагнемо в урбаністичну епоху. М'якості та функціональності лінійці надають матеріали: тут представлені вироби із бавовни, трикотажу та плащівки.