UFW анонсували ініціативу "Support Ukrainian Fashion"

UFW АНОНСУВАЛИ ІНІЦІАТИВУ 
"SUPPORT UKRAINIAN FASHION"
 
 
Єднатися! Підтримувати! Надихати! 
Цей слоган ніби літає у повітряному просторі України. Здається всі вдихають цю енергію підтримки і розуміння. І починають діяти, генерують нові ідеї, сповнені ентузіазму занурюються в нові захопливі проекти і дають надійну опору завтрашньому дню України.
 
Головна організація України у галузі моди, звісно ж мова іде про Ukrainian Fashion Week, анонсувала свою Ініціативу під назвою “Support Ukrainian Fashion”.
 
Із проханням до головних подіумів світу надати можливість не втратити сезон та показати свої колекції українським дизайнерам, звернулися організатори UFW. Можливість проведення 51го сезону UFW у незвичному для Україні форматі, але такому перспективному для наших креативних дизайнерів - це можливість підтримати дух українців, ще раз проголосити на весь світ про силу і талант нашого народу і об'єднати весь світ у підтримці України зараз.

Чекаємо подальших новин від організаторів UFW  і сподіваємося про позитивні зміни у галузі моди у зв'язку із новими можливостями розповісти всьому світові ще раз про Україну та її обдарованих митців.