UKRAINIAN FASHION WEEK! 1-2-3- GO!

UKRAINIAN FASHION WEEK!
1-2-3- GO!

 

Неочікувано для всіх нас осінь ввійшла впевненою ходою в Україну. Прохолодна, вітряна погода всіляко поривалася засмутити нас, але безсумнівно їй це не вдалося. Адже вчора у Мистецькому Арсеналі нарешті стартувала наймаштабніша подія Fashion індустрії - Ukrainian Fashion Week! І хоч за вікнами було пасмурно і градус опускався на нижні поділки термометрів, у Мистецькому Арсеналі було досить спекотно!
 
Колекція the COAT by Katya Silchenco
 
А як же може бути інакше, якщо у перший день свої покази роблять такі прогресивні бренди українського модного світу, як the COAT by Katya Silchenco, JULIYA KROS, DZHUS, ROUSSIN, ARTEMKLIMCHUK. І нарешті публіка дочекалася можливост приєдналися до вчорашнього буйства стилю і тону. Вогню додавали також і запрошені гості із закордону: Sebastian Felix, David Alarcon, Alexander C. Luque та інші. Авжеж і українські публічні особистості завітатли на цю грандіозну подію світу моди: Наталія Могилевська, хореограф Олена Шоптенко, Оля Горбачова та інші.
 
Колекція the COAT by Katya Silchenco
 
Відкриття такої гучної події - це особлива почесна місія. Катя Сільченко - один з найбільш бажаних дизайнерів в Україні, одяг якої носять як знаменитості, так і перша леді країни, задала високий тон, починаючи UFW. Нову лінійку дизайнер представила у двох напрямках: cosy the COAT та eleganza. Дві лінійки, два жіночих настрої: затишок і багатошаровість, та елегантність і силуетність.
 
Колекція the COAT by Katya Silchenco
 
Витримана палітра кольорів від теплих ноток кремового, карамельного, пісочного до прохолодних відтінків м'яти, синнєви і попелястого. Елегантні костюми, сукні-футляри, жіночні пальта плавно рухалися поруч із об’ємними бомберами, пончо і светрами-сорочками. Образи доповнювали 3 види рукавичок, 5 видів взуття, асортимент головних уборів та ультрамодні кросбоді-сумки.
 
інтерактивна колекція FINCH
 
Окремо хочемо звернути увагу на інтерактивну колекцію українського бренду FINCH - це унікальна можливість в історії української моди зійти на цифровий подіумі, щоб побачит себе крізь камеру смартфона у вбраннях з колекції бренду. Звучить спокусливо і зухвало! Проте саме такі родзинки задають особливої енергетики і відчуттів, адже стати на мить моделлю великого світу моди прагне майже кожна модниця.