УСПIШНА КОЛАБОРАЦІЯ RUSLAN BAGINSKIY & LUISAVIAROM

УСПIШНА КОЛАБОРАЦІЯ
RUSLAN BAGINSKIY & LUISAVIAROM

 


Світ стає ближчим, а Італія можна сказати “протягнула руку” Україні. Мова йде про колаборацію ритейлера Італії - LuisaViaRom з відомим українським брендом головних уборів Ruslan Baginskiy.
 
 
Події, що сталися в Україні видозмінити курс співпраці між двома брендами після тривалих перемовин. Єдиний заданий напрям на популяризацію української культури і традицій став одним можливим варіантом співпраці під час війни в Україні.
 
 
В решті решт після довгих організаційних процесів та підготовки було запущено благодійний проект, який дозволив перерахувати більше 3 мільйонів гривень на підтримку українських військових. Свою підтримку Україні надала і сама LuisaViaRoma, яка частину прибутку з продажу ексклюзивної колекції передала для благодійної допомоги Україні.
 
Ексклюзивна колекція огорнута теплотою й любов'ю дизайнера до рідної України. Патріотичні мотиви у вигляді колосків пшениці лягли в основу створення лінійки. Сам дизайнер не міг не підтримати комунікацію із своїми прихильниками і залишив свій особистий меседж на пакуванні виробів.