ВАЛЬС ПАСТЕЛЬНИХ ВІДДТІНКІВ У КЛАСИЦІ ВІД THE COAT BY KATYA SILCHENKO

ВАЛЬС ПАСТЕЛЬНИХ ВІДДТІНКІВ У КЛАСИЦІ ВІД 
THE COAT BY KATYA SILCHENKO
 


Осінні етюди грають фарбами глибокої пастелі у вальсі з жіночними силуетами.
 
 
Одяг в пастельних тонах – справжній модний хіт цієї осені. Приємні відтінки домінують, вони увійшли в світ високої моди і заполонили серце українського бренду the COAT by Katya Silchenko. Речі в пастельних тонах - це не просто лаконічність, жіночність та відчуття себе на своєму місті. Це неприхована елегантність одвічної класики.
 
 
От тільки придивіться до палітри нової лінійки: невагома блакить, сором'язливий сірий, молочне праліне, карамельний-кавовий. Саме час додати домашнього затишку колірної гами до свого осіннього гардеробу. Варто згадати і про класичну клітинку, яка присутня у новій колекції. Поєднувати клітку з іншими елементами гардероба дуже легко. Вважайте її універсалом в комбінаціях. До пастельного вбраня можна також додати і взуття нейтральних відтінків аби сконцентрувати всю увагу елегантному костюму магнетизувальної клітки. 
 
 
Вишивка ручної роботи також привертатиме погляди: милі кишені-мушлі, нові силуети в зоні декольте та зборки - все це тонка робота талановитих рук майстрів. Бренд створював не просто комфортну і зручну колекцію для своїх шанувальників. Виглядати стильно, свіжо і оригінально - ось основні ідеї нового лукбуку осінь-зима 2021/2022.