ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ ВІД KATERINA KVIT

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ 
ВІД KATERINA KVIT 

 


Давайте поговоримо про Свободу… Вона в усьому: в просторі, розмовах, думках і особистому стилі. Вона в одязі - це коли сорочки оверсайз і дозводяють вільно рухатися в напрямку своїх повсякденних задач, це об’ємні піджаки-трансформери, які підкреслюють діловий стиль і в той же час додають шарму елегантності. Це шкіряні топи і геометричні деталі крою, що викликом шаблонному поняттю вриваються на подіум повсякденного життя.
 
 
Давайте поговоримо про Колір. Це те, що чіпляє око і гіпнотизує погляд. Зупиняє нас на мить і в той же час дарує другий подих - колір манить, колір інформує, колір натякає…. Весняний настрій - настрій пробудження і зросту, емоції нового та енергія відродження із зимового кокону.
 
 

Колекція Катерини Квіт - вона така… чіпляюча і з яскравими акцентами. Вона про свободу і самовираження. Вона про нас сьогодні і весняне оновлення. Презентована навесні 2002 року у місті свободи і любові Парижі, - лінійка свіжим подихом овіяла жінок, що так засумували за весною житті та в душі.    
 


 

З даною колекцією бренд KATERINA KVIT взяв участь у відомій Fashion-події, що проходить у Флоренції - Pitti Uomo. 11 українських брендів представили свої лінійки на заході, створеному за підтримки Fondazione CR Firenze.