ВІДКРИЙТЕ ПАРФУМОВАНИЙ ГАРДЕРОБ РАЗОМ З PARFUM BURO

ВІДКРИЙТЕ ПАРФУМОВАНИЙ ГАРДЕРОБ 
РАЗОМ З PARFUM BURO
 
 
Оголена і чуттєва, пристрасна і таємнича, одягнена у невидиму шаль аромату, вона йшла, а за нею поглядом слідували всі, хто відчув її невловиме амбре. Сьогодні ми відкриємо особливу fashion сторінку. Ми будемо говорити про те, як зробити образ довершеним без аксесуарів і дрібничок. Який він дизайнер прихованого і в той же час такого невід'ємного потужного атрибуту жінки? Відкрийте разом із нами парфумований гардероб нішових ароматів від українського бренду parfum büro.
 
 
Перша власна колекція засновника parfum büro Дмитра Слесарєва, про яку він так чуттєво мовляє: "Ольфакторне сприйняття є одним із найбільш важливих джерел обміну інформацією та способів комунікації. Руками парфумера створюється надпотужна, але надзвичайно делікатна зброя ефективного впливу на оточуючих. М-колекції від parfum büro навчать вас вміло користуватися нею та досягати власних як романтичних, так і прагматичних цілей". Лінійка ароматів містить дві колекції з незвичними для ольфакторного світу концепціями. 
 
 
M1 - MOOD collection. Вона про настрій: веселий, піднесений, ліричний, грайливий, сумний, тривожний, поетичний, задумливий, жартівливий, урочистий... Палітра парфумерної композиції здатна точно передати усі найтонші відтінки та нюанси стану душі, і не тільки відтворити настрій, але й створити його собі та оточуючим.
 
 
M2 - MESSAGE collection. Як звичний смайлик яскраво передає емоційне забарвлення, так і за допомогою аромату можна зробити офіційне оголошення, анонсувати подію, просто посміхнутися, і навіть зізнатися у коханні ... Майстерність ольфакторної техніки дає можливість сформулювати та відправити повідомлення з чітко вираженим смисловим наповненням.
 
 
Проект parfum büro до цього часу був відомий поціновувачам як експерт високої парфумерії в Україні, що увібрав декілька складових у своєму портфоліо – дистрибуцію нішових ароматів від провідних європейських брендів та роль амбасадору високої парфумерії в Україні. Маючи великий досвід співпраці з італійськими та французькими парфумерними брендами, досконало вивчивши вподобання української аудиторії, засновник проекту - Дмитро Слесарєв, створив свою лінійку ароматів, залучивши італійського парфумера Maurizio Cerizza.
 
 
Так з’явився новий бренд нішової парфумерії parfum büro - з українською душею та італійською майстерністю. Авторська парфумерія, яка створена для вузької аудиторії. Ні на що не схожу композицію може дозволити собі тільки справжній цінитель і колекціонер ароматів. Парфуми класу люкс, які спокушають розкішшю і розкривають таємні бажання власника аромату.