ВІКТОРІЯ АПАНАСЕНКО УКРАЇНСЬКА МОДА В РУКАХ КРАСУНІ

ВІКТОРІЯ АПАНАСЕНКО
УКРАЇНСЬКА МОДА В РУКАХ КРАСУНІ

 


Міс Всесвіт Україна в цьому році затьмарила всіх конкурсанток. Це і не дивно. Смілива, рішуча, вольова особистість, яка наділена вродою і зовнішньо, і всередині. 
 
Чарівна Вікторія Апанасенко підкорила серця мільйонів глядачів своєю щирістю та світлом, які вона випромінює. Образи якнайкраще пасували її характеру, а вбрання стало черговим підтвердженням таланту наших українських дизайнерів. Вікторія обрала декілька українських брендів для своїх виходів на публіку.
 
 
Відомий бренд FROLOV створив вишукану чорну сукню з мерехтливим камінням, які підкреслили граціозну статуру учасниці та стали символом настрою смутку українського народу. Шлейф синьо-жовтого кольору довершив образ і надав особливої емоційності вбранню.
 
 
Вікторія одразу обрала декілька суконь жіночого бренду Jamemme. Жовтогаряча сукня виконана у стилі «гофре». В ній виглядає наша модель приголомшливо і яскраво. Синій пасок, який обрамляє талію дівчини натякає на традиційні кольори нашої держави. Інша сукня спокійна і стримана. Як текуча вода спадає складами матерія і відлунює міфом про Афродіту, яка вийшла із морської піни. Ще одну сукню світлого кольору з коміром-стійкою і об’ємними рукавами, оздобленими чорною стрічкою було обрано для вечірнього заходу.
 
 
Не могла Вікторія обійти тему національного одягу України - вишиванки. Сукні від Юлії Магдич - це завжди безпрограшний варіант для ефектного вигляду і популяризації української культури. Пишні квіти небесно-сині на спекотному жовтому фоні втілюють кольорову гаму прапору й нагадують мальовничі краєвиди рідного краю. Другий образ від дизайнера розкішний і благородний. Золотиста вишивка на чорному. Це про тугу і безцінний скарб нашого краю - землю, де росте ще один символ України, колос пшениці.
 
 
Доречі наша конкурсантка має і грайливий характер, який показує влучно підібраний образ від Katerina Rutman. Блискуча чорна міні сукня, прикрашена величезною квіткою перламутрового відтінку лаконічно виділяється і додає романтичного шлейфу крокам української красуні. Бренд MARSEGO - автор білого святкового костюму, що вибрала Вікторія для одного із вечорів. Комір усипаний мерехтливими блискучими камінцями задає особливого настрою вбранню.