ВІТА КІН & GUCCI ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

ВІТА КІН & GUCCI
ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

 

Як часто Ви чуєте: "Я - Українка, Українець і я пишаюся цим!"? Мабуть, чи не щодня кожен із нас ще більше міцніє своїм корінням до рідної України. Де б ми не були, куди б ми не вимушені були втекти у ці темні дні за для порятунку життя - серцем і розумом ми повністю віддані своїй землі.
 
 
Скільки талантів, даровитості у наших людях? Скільки сили і впевненості і свободолюбства! Чи не це надихає не тільки нас щодня іти далі в очікуванні спільної найбільшої Мрії для українців - Миру? Наша самовідданість, наша непокірність і наше вміння з високо піднятою головою продовжувати жити навіть змінюють світ. 
 
 
Кожен по-своєму проходить цей складний період у житті. Але багато людей черпають нескінченну енергію для щоденних звершень - посміхатися, підтримувати інших і творити нове.
 
 
 Віта Кін, талановитий український дизайнер продовжує поширювати українські традиції та популяризувати українські мотиви. Ексклюзивна капсульна колекція з винятковими розкішними вишиванками була розроблена нею для будинку Gucci.
 
 
Уміло поєднавши українські традиції із шиком 1970х років, були розроблені оригінальні образи, які по-новому дають нам поглянути на українську культуру і той вклад, що вона робить у рамках світових модних тенденцій і віянь.