WONA ODNA ПЛАТФОРМА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИЇ БРЕНДІВ

WONA ODNA
ПЛАТФОРМА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИX БРЕНДІВ

 

Сьогодні в Україні час змін і нових ініціатив. Багато людей стають прикладом непокірності обставинам, взірцем креативних починань, які дають можливість іншим не зупинятися і далі продовжувати працювати під час війни та приносити користь своїй прекрасній країні.
 
 
Одним із таких потрібних проектів стала платформа для продажу українських брендів у Європі та Америці WONA ODNA. Ця ініціатива - яскравий приклад того як талановиті українці проявляють свою винахідливість навіть у найскрутніші часи. 
 
 
Даний проект дозволяє українським брендам продовжувати свою роботу та просувати українське мистецтво у вигляді fashion далі за межі України, популяризувати наших обдарованих митців, що трансформують ситуацію в нашій країні в свої колекції та популяризують українську культуру за межами нашої держави. 
 
 
Тепер талановиті українські дизайнери, молоді бренди можуть знайти спосіб реалізації на даній платформі. І вже низка відомих брендів, таких як MARSALA, ELENA REVA, GASANOVA, OLIZ, No MAD by Alena Mira, Home Me, BRUA, NEBESITIE, Nesamovyto та інші почали співпрацю з WONA ODNA.