YULIA PSARYOVA З САМОБУТНЬОЮ КОЛЕКЦІЄЮ ДЛЯ ЮЛІЇ САНІНОЇ, СОЛІСТКИ "THE HARDKISS"

YULIA PSARYOVA З САМОБУТНЬОЮ КОЛЕКЦІЄЮ
ДЛЯ ЮЛІЇ САНІНОЇ, СОЛІСТКИ "THE HARDKISS"

 


Fashion і щоубізнес - це нероз'ємний тандем, де одні креативні ідеї перетікають в інші, де натхненням служить діяльність, як одних  та інших, де панують тісні зв'язки між артистами та дизайнерами й створюються успішні та ефектні колаборації. 
Одним із таких блискучих проектів стала співпраця українського бренду Yuliya Psaryova з відомим та популярним в Україні і далеко за її межами музичним гуртом “The Hardkiss”.
 
 
The Hardkiss відвідали 25 міст України у рамках свого туру у 2021 році. Модний дім Yuliya Psaryova підібрала виразні та неординарні образи для виступів солістки гурту Юлії Саніної. Епатажні, ексатарагантні та оригнінальні образи в черговий раз підкреслили неповторний стиль фантастичної та талантовитої Юлії. Кожне вбрання випромінює свободу і незалежність, харизматичність й цілісності душі, мислення і стилю.
 
 
Натхненням для створення мінімалістичної та при цьому не менш вражаючої й продуманої до дрібниць лінійки стали буддистські мотиви та улюблені дизайнером статуї храмів Камбоджі та Балі. Сміливість бути собою, пластичність та досконалість форм, унікальної техніка плетіння ручної гачком на виделці, що виконана виключно вручну, макетний спосіб моделювання, що дозволяє тканині віртуозно задавати нові конструктивні рішення - все це посприяло приголомшливим і нестандартним результатам. Дана лінійка - немов кипучий коктейль самобутності та винятковості.