YULIA YEFIMTCHUK+ З КОЛЕКЦІЄЮ ВЕСНА-ЛІТО 2022

YULIA YEFIMTCHUK+ 
З КОЛЕКЦІЄЮ ВЕСНА-ЛІТО 2022

 


Дизайнери одягу - це особливі люди, яким властиві перепади творчого підйому і кризи, це особистості зовсім так би мовити з іншої планети, адже вони здатні змінити модні тенденції в одну мить. Якщо Ви слідкуєте за новинами fashion індустрії, Ви помічаєте, що поруч з основною головною лінією тенденцій і напрямів у модному світі, існують ще безліч інших малих розгалужень, де панують оригінальні і нестандартні ідеї.
 
 
Свій власний світ стилю мешкає у модному дому Yulia Yefimtchuk+. Вольова і креативна особистість, яка одразу виділялася на фоні інших, ще будучи у команді Лілії Пустовіт, одного з найавторитетніших дизайнерів з України. У свій час Юлія Єфимчук підкорила фестиваль моди і фотографії в Йере речами з написами «Труд», «Миру - мир» і «С каждым днем все радостнее жить».
 
 
В чому ж секрет успіху дизайнера, що слідує мінімалізму та утилітарності в своїх колекціях? Кожна лінійка бренду - це  мистецтво, яке досліджує минуле, і прокладає із нього дорогу у майбутнє. Нова колекція талановитого модельєра дає свіжий подих епосі Ренесансу, видозмінюючи і трансформуючи її власним ідеям. Символом свободолюбивої колекції стала блакитна троянда - як натяк на мрії про новий соціалізм.
 
 
Лінійка представлена у вигляді сорочок, суконь, спідниць, пошитих із стійких тканин. Наприклад, ацетат з целюлозного волокна Eastman Naia на 60% складається з сертифікованої і екологічно чистої деревної маси, а на 40% - з перероблених матеріалів. Об'ємні форми, мінімалістичний крій - це все резонує і відгукується ехом радянських часів.