ЗАДУМЛИВО І ЕЛЕГАНТНО KARAVAY ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ-ЗИМА 2021/2022

ЗАДУМЛИВО І ЕЛЕГАНТНО
KARAVAY ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКЦІЮ ОСІНЬ-ЗИМА 2021/2022
 
 
"З першим осіннім холодком життя почнеться спочатку" слова Френсіса Скотта Фіцджеральда справді слушні у дану пору року.
 
 
За вікном продовжує розкриватися перфоменс під назвою - осіння зміна декорацій. Цей сезон справді найзагадковіший. Він підкрадається тихо і непомітно. А з першими вересневими днями все стає по-справжньому таємничим. Так стриманно і відсторонено світу представила себе і нова колекція українського бренду KARAVAY. Від нової лінійки так і віє переосмисленою класикою і закритою елегантністю. 
 
 
Обіграти характер, показати саму суть жіночності, відійти від шаблонів барвистої осінньої палітри - ці ідеї і сформували інтимну лінійку бренду. В колекції домінує суворий чорний колір, проте він розкриває свою багатогранну сутність різними відтінками, а білі вкраплення в колекції контрасто резонують. Ось так дві протилежності, два різних світи акцентують увагу один на одному і привертають до себе погляди.
 
 
Дана лінійка може повністю оновити гардероб, адже до колекції ввійшли 18 предметів одягу, 4 аксесуари та 10 нових об'ємних ювелірних прикрас зі срібла. З думкою про жіночий шик і комфорт, бренд надав перевагу високоякісним тканинам під час створення лінійки. Тут представлені вбрання із вовни, вельвету, віскозного джерсі, а легкості образу додає напівпрозора вовняна канва з люрексом.