ЗАЗИРНІТЬ У СВІТ ВІДЧУТТІВ З НОВОЮ КОЛЕКЦІЄЮ FOX LINGERIE

ЗАЗИРНІТЬ У СВІТ ВІДЧУТТІВ
З НОВОЮ КОЛЕКЦІЄЮ FOX LINGERIE

 

А зараз буде спекотно і спокусливо. Всім королевам сексуальності й жіночності присвячуємо нову лінійку українського бренду білизни Fox lingerie. Саме вони грайливо і елегантно повернули актуальність такої пікантної деталі одягу, як корсет. 
 
 
Дійсно, корсет - один з найбільш цікавих предметів жіночого гардеробу, який протягом XX століття встиг декілька разів вийти із поля зору модельєрів і увірватися на подіум світової моди знову. Цей еффектний аксесуар приваблює жінок своєю відвертістю та функціональністю. Експерименти з корсетами або корсетними елементами продовжуються і далі. Нова лінійка розкриває секрети жіночої фігуристості і демонструє всі переваги наявності цього аксесуару у своєму гардеробі.
 
 
У стилі бурлеску і будуар, із згадками про неймовірну ікону краси й жіночності Мерилін Монро та прекрасну актрису Елізабет Тейлор було створену вишукану і магнетизуючу лінійку нижньої білизни. Класика жанру: впевнений чорний та невинний білий, стриманий бежевий та п'янкий червоний. Так би мовити базові кольори пікантного гардеробу для різних подій і різного настрою красунь. Дайте волю своїй фантазії і пориньте у світ відчуттів і вишуканості. Відкрийте для себе світ нової колекції Fox lingerie.