ЗЕФІРНА КОЛЕКЦІЯ L`ESKIZZO

ЗЕФІРНА КОЛЕКЦІЯ
L`ESKIZZO

 


Святкова колекція українського бренду L’eskizzo під гучним девізом «Time to love» побачила світ напередодні Дня Всіх Закоханих. Дизайнери повністю занурилися у романтичний світ душі жінок, які кохають і яких кохають, як наслідок зефірна капсула лейблу розквітла всіма відтінками рожевого й айворі.
 
 
Колір фуксія, що став флагманом колекції, заявляє про рішучість любити себе і життя попри будь-які обставини. Адже Любов - це справжній воїн світла, який допомагає перемогти темряву. Бренд, який першочергово спеціалізується на діловому одязі для жінок, у своїх моделях демонструє, що офісний одяг може вийти з тіні стереотипу нудного й стриманого. Перш за все, цього досягнено яскравою кольоровою гамою виробів. Безумовно ідею жіночності  та небанальності вдало реалізовано оригінальними розрізами на жакетах й пікантними деталями. Наприклад, як  зона декольте суконь, яку цікавою обіграли із бра.
 
 
Лінійка наповнена різними варіантами образів, які можна гармонійно поєднати разом із «родзинкою» колекції- плащем анімалістичного принти, виконаного в рожевій палітрі.