ЗИМОВІ БАРВИ NEBESITE

ЗИМОВІ БАРВИ
NEBESITE

 

Розмалювати цю зиму яскравими барвами вирішив у своїй новій колекції український бренд Nebesite. Познайомившись із новою лінійкою кольорових зимових курток відомого лейблу, поринаємо в епоху DISCO,  але у зимовій інтерпритації. Так само кольорово, ефектно та емоційно! 
 
 
Обирати можна модель для будь-якого настрою: сонячний жовтий, мрійливий рожевий, закоханий бордо, легковажний білий, задумливий беж і невгамовна клітка.
 
 
Бренд давно відомий у світі моди як лейбл з характером. Філософія бренду говорить про поєднання комфорту, стилю та функціональності. Тому у колекції використані recycle-тканини, а також передбачено пуховик-трансформер, який слугує теплою курткою для морозних днів та жилеткою для теплої погоди. Достатньо лише відстебнути рукава і отримати новий виріб. Зручно та практично.
 
 
Також бренд представив різні фасони пуховиків: ультракороткі та подовжені для різних вподобань. Усі моделі лінійки продумані для активного способу життя та комфортного руху. Це забезпечує oversize крій виробів.