ЗІТКНЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ І ПРАКТИЧНОГО ДЕНІМУ GUDU ВЕСНА-ЛІТО 2022

ЗІТКНЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ І ПРАКТИЧНОГО ДЕНІМУ
GUDU ВЕСНА-ЛІТО 2022
 
 
Як Ви гадаєте, яка пора року асоціюється з мистецтвом й екстравагантністю? Безсумнівно осінь! Ви тільки погляньте, як сміливо вона розкидає свої фарби, збирає мозаїку віддінків і ароматів у одне шедевральне полотно! Елегантно оголює свій образ і зухвало приміряє найоригінальніші аксесуари із ягід горобини та фруктового декору. 
 
 
Світ української fashion індустрії може також похвалитися оригінальними і неабиякими дизайнерами. Бренд, який не боїться ставити перед собою амбіційні цілі і створює концептуальні арт-обєкти. Авжеж мова іде про GUDU. Скоро вулиці пасмурного осінного міста міста заграють яскравими емоціями і віддінками нової колекції бренду весна-літо 2022. Тут кожен предмет являє собою скульптурну прикрасу, яка створена з безкомпромісною якістю. 
 
 
Креативний директор Лаша Мдінарадзе продовжує експериментувати із формою та кольором, проте дотримується свого фірмового принципу - бездоганний крій. Дизайнер відчуває моду і загалом його нову колекцію можна характеризувати як сміливе зіткненням індивідуальності із практичним денімом. Принти абстрактні, смугасті і квіткові. Моделі ніби святкують тріумфальне повернення із заточення свого характеру під шаблонним образом. Виразно і в дусі експресіонізму. Як коментує сам дизайнер, натхненням для нього стала картина Казимира Малевича - відомого сподвижника кубізму, футуризму і експресіонізму.