ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВУ ЛІНІЙКУ ВЕСНА-ЛІТО 2022 ВІД CHAKSHYN

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВУ ЛІНІЙКУ 
ВЕСНА-ЛІТО 2022 ВІД CHAKSHYN
 
 
Свіжий подих осені і природні зміни за вікном продовжують майстер клас, як поєднати протилежності. З одного боку рослинність буяє феєрверком фарб, а з іншого - сіре небо і прохолодний вітер безпристрасно оголюють тендітні дерева. Дивовижно, як можна поєднати попелястий монохром з вогняною палітрою барв?
 
 
Творчі експерименти панують не лише у світі природи. Так креативні люди шукають щось надзвичайне, шокуюче, бажають з'єднати протиріччя в одне ціле і створити щось варте уваги безлічі захоплених поглядів. Сьогодні ми поговоримо про один із найцікавіших українських молодих брендів. Бренд, що давно припав до душі модникам як в Україні, так і за її межами. Вони потрапляють до сторінок Vogue Runway, їх колекції представлені у магазинах Парижу та Нью-Йорку, а італійський Vogue додав цей модний дім до списку 200 найцікавіших брендів. Зірка талановитого тандему Антона Якшина та Дмитра Чаюна давно вже сіяє на модному небосхилі.
 
 
У своїй новій колекції весна-літо 2022 бренд CHAKSHYN продовжує досліджувати відносини елементів чоловічого та жіночого гардеробу. Дві протилежності проникають, взаємодіють та створюють новий оригінальний образ. Яка цікава імпровізація: дизайнери беруть за основу звичайну сорочкову тканину і віртуозно поєднують її з простроченою сіткою. Новий подих отримали і джинси, сукні та куртки - цього разу вони оздоблені металевими люверсами. І Авджеж бренд традиційно представив знаковий хіт своєї творчості - сорочки з вирізаною нагрудною кишенею.
 
 
Кожна лінійка дизайнерів - це відображення власного погляду на світ, розкуті фантазії на звичайні речі. Переслідуючи ціль, представити світові вбрання, що зупиняє погляди, бренд CHAKSHYN досягає поставлених намірів. Адже кожна їхня колекція - це структурована формула ДНК бренду, яка має чіткі візуальні риси та авторські фішки, що якісно виділяють бренд на фоні інших.